| Moč | 9W |
| Meterial | Aluminij |
| IP | 54 |
| Svetlobni tok | 500Lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Dimenzije | 230 x 69 x 49 [mm] |
| Barva svetlobe | 4000K |
| Vhodna napetost | 220-240V |
| Garancija | 2 leti |
| Življenska doba | 30.000 ur |
| Energijski razred | F |
-8%
Izvirna cena je bila: 35,90 €.32,90 €Trenutna cena je: 32,90 €. 26,97 € brez DDV
Stenska zunanja LED svetilka Eto, 9, 4000K, IP54, antracit je primerna za stensko montažo, idealna je za orientacijsko osvetlitev pešpoti, stopnic in teras.
Svetilka sveti z močjo 9W z nevtralno belo svetlobo – 4000K. Svetilka je v antracit barvi ohišju, z že integriranim visoko zmogljivim LED modulom.
Svetilka ima zaščito IP54 in je zasnovana za uporabo v notranjih kot tudi zunanjih prostorih.
Montaža svetilke je hitra in preprosta.
Samo še 4 na zalogi
Izenači ceno
LED SMART sijalka GU10, 4,7W, RGBW/CCT-Wi-Fi, 110°, DIMMABLE
Univerzalna LED Tuba MODE T8/G13, 24W, GLS, 4000K, 1,5m 








