| Moč | 9W |
| Meterial | Aluminij |
| IP | 54 |
| Svetlobni tok | 500Lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Razdalja zaznavanja | max 8m |
| Časovni interval | 10s-5min |
| Svetlobna občutljivost | 10-2000lux |
| Dimenzije | 230 x 69 x 49 [mm] |
| Barva svetlobe | 4000K |
| Vhodna napetost | 220-240V |
| Garancija | 2 leti |
| Življenska doba | 30.000 ur |
| Energijski razred | F |
-22%
Izvirna cena je bila: 49,90 €.38,90 €Trenutna cena je: 38,90 €. 31,89 € brez DDV
Stenska zunanja LED svetilka s senzorjem Eto, 9W, 4000K, IP54, antracit je primerna za stensko montažo, idealna je za orientacijsko osvetlitev pešpoti, stopnic in teras.
Svetilka sveti z močjo 9W z nevtralno belo svetlobo – 4000K. Svetilka ima vgrajen PIR senzor gibanja in ima možnost prilagoditve parametrov (time/lux/sens).
Svetilka ima zaščito IP54 in je zasnovana za uporabo v notranjih kot tudi zunanjih prostorih.
Montaža svetilke je hitra in preprosta.
Samo še 5 na zalogi
Izenači ceno
LED panel okrogli vgradni 24W 3000K IP40
Ohišje za LED TUBE 2x36W, T8, 1200mm, 220V, IP54 










