| Moč | 12W |
| Meterial | Aluminij |
| IP | 54 |
| Svetlobni tok | 550Lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Razdalja zaznavanja | max 8m |
| Časovni interval | 10s-5min |
| Svetlobna občutljivost | 10-2000lux |
| Dimenzije | 230 x 165 x 100 [mm] |
| Barva svetlobe | 4000K |
| Vhodna napetost | 220-240V |
| Garancija | 2 leti |
| Življenska doba | 30.000 ur |
| Energijski razred | F |
-14%
Izvirna cena je bila: 49,90 €.42,70 €Trenutna cena je: 42,70 €. 35,00 € brez DDV
Stenska zunanja LED svetilka LAR,12W, 4000K, IP54, antracit je primerna za stensko montažo, idealna je za orientacijsko osvetlitev pešpoti, stopnic in teras.
Svetilka sveti z močjo 12W z nevtralno belo svetlobo – 4000K. Svetilka ima vgrajen PIR senzor gibanja in ima možnost prilagoditve parametrov (time/lux/sens).
Svetilka ima zaščito IP54 in je zasnovana za uporabo v notranjih kot tudi zunanjih prostorih.
Montaža svetilke je hitra in preprosta.
Samo še 4 na zalogi
Izenači ceno
Downlighter okrogli vgradni, 7W, 38°, fi85mm, 3000/4000/6500K, IP20, bel
Downlighter - MODUL 8W, 4200K, črn
LED žarnica GU10 5W, 2700K, svetilni kot 38°
LED panel kvadratni vgradni 18W, 4000K, IP40
LED zatemnitvena žarnica GU10 6W 4000K, svetilni kot 110° 










