| Moč | 8W |
| Svetlobni tok | 520Lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Dimenzije | fi150 |
| Barva svetlobe | 4200K |
| Vhodna napetost | 220-240V |
| Garancija | 2 leti |
| Življenska doba | 30.000 ur |
| Energijski razred | A+ |
29,90 € 24,51 € brez DDV
Dekorativna stenska LED svetilka Circulo 8W 4200K, bela fi150, bo dodala vašemu prostoru ambientalno svetlobo, kar ga bo dodatno popestrilo, predvsem pa osvetlilo.
Ni na zalogi
Izenači ceno
Stenska vrtna LED svetilka Kira Up & Down, 1xG9, IP54, bela 





