| Moč | 7W |
| Svetlobni tok | 350Lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Dimenzije | fi200mm |
| Barva svetlobe | 4000K |
| Vhodna napetost | 220-240V |
| Garancija | 2 leti |
| Življenska doba | 30.000 ur |
| Energijski razred | A+ |
-25%
Izvirna cena je bila: 19,90 €.14,90 €Trenutna cena je: 14,90 €. 12,21 € brez DDV
Stenska LED svetilka Orotund 7W, IP20, 4000K, bo dodala vašemu prostoru ambientalno svetlobo, kar ga bo dodatno popestrilo, predvsem pa osvetlilo.
Ni na zalogi
Izenači ceno
Kvadratna stropna LED svetilka MAJOR D, 18W, 4000K, IP55 








