| Število izhodnih kanalov | 2 |
| Izhodni signal | PWM, 2.4GHz |
| Območje dimanja | 0-100% |
| Vhodna napetost | 12-24V |
| Moč | Max 20A |
| Način upravljanja | RF 2,4GHz+Push dim |
| Funkcije | vklop/izklop/CCT/dimmanje |
| Tip | Konstantna napetost |
| Dimenzije | 119 x 47 x 23mm |
| IP zaščita | IP20 |
| Garancija | 2 leti |
-20%
Izvirna cena je bila: 29,90 €.23,90 €Trenutna cena je: 23,90 €. 19,59 € brez DDV
Mi-Light Kontroler 2.4GHz za enobarvni in CCT LED trak -RF+PUSH je primeren za zatemnjevanje LED trakov s konstantno napetostjo (12/24VDC) v kombinaciji z napajalnikom.
LED kontroler ima vgrajen RF (radijski) sprejemnik, tako da se v kombinaciji z upravljalniki lahko svetila zatemnjujejo ali preko navadne tipke ali preko daljinca.
Naprava lahko deluje tudi na aplikacijah TUYA v kombinaciji z Ibox2-om.
Na zalogi
Izenači ceno
LPV-60-24 *MEAN WELL 







