| Število kanalov | 4 |
| Frekvenca prenosa | RF 2,4GHz |
| Domet | cca 30m |
| Potrebne baterije | 2xAAA |
| Dimenzije kontorolerja | d86mmxš86mmxv21mm |
| Funkcije | vklop/izklop/dimmanje/spreminjanje temperature svetlobe |
| IP | 20 |
| Zatemnjevanje | DA |
| Garancija | 24 |
24,90 € 20,41 € brez DDV
4-conski stenski Mi-Light daljinec CCT se uporablja za CCT LED trakove. Funkcija daljinca je upravljanje-izbira barvne temperature od toplo bele do hladno bele, ter možnost zatemnjevanja pri CCT LED trakovih.
Z dotikom na daljinec s prstom prilagajamo jakost svetlobe in spreminjamo temperaturo svetlobe. Daljinec omogoča upravljanje štirih con na katere je možno sprogramirati poljubno število sprejemnikov.
Domet je okoli 30m, signal potuje tudi skozi tanke stene in zaprta vrata.
Samo še 6 na zalogi
Izenači ceno








