| Moč | 8W |
| Svetlobni tok | 520Lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Dimenzije | fi150 |
| Barva svetlobe | 4200K |
| Vhodna napetost | 220-240V |
| Garancija | 2 leti |
| Življenska doba | 30.000 ur |
| Energijski razred | A+ |
29,90 € 24,51 € brez DDV
Dekorativna stenska LED svetilka Circulo 8W 4200K, bela fi150, bo dodala vašemu prostoru ambientalno svetlobo, kar ga bo dodatno popestrilo, predvsem pa osvetlilo.
Ni na zalogi
Izenači ceno







