| Dimenzija | 118mmx16mm |
| Moč | 8W |
| IP zaščita | IP20 |
| Svetlobni tok | 1055Lm |
| Podnožje | R7S |
| Barva svetlobe | 4000K |
| Vhodna napetost | 220-240V |
| Življenska doba | 25.000 ur |
| Garancija | 2 leti |
| Energijski razred | E |
-31%
Izvirna cena je bila: 15,99 €.10,99 €Trenutna cena je: 10,99 €. 9,01 € brez DDV
LED žarnica Gauss R7S 8W 4000K je visoko kakovostna energetsko varčna LED žarnice, ki so namenjene za domačo, komercialno in tehnološko razsvetljavo. So neposredna zamenjava za obstoječe R7S žarnice.
Samo še 2 na zalogi
Izenači ceno
LED žarnica R7S, 6W, 4000K, IP20, 220-240V 




