| Moč | 5W |
| Svetilni kot | 38° |
| Svetlobni tok | 350Lm |
| Podnožje | GU10 |
| Dimenzije | V:56mm Š:50mm |
| Barva svetlobe | 2700K |
| Vhodna napetost | 220-240V |
| Garancija | 1 leto |
| Življenska doba | 15.000 ur |
| Energijski razred | F |
-31%
Izvirna cena je bila: 2,29 €.1,59 €Trenutna cena je: 1,59 €. 1,30 € brez DDV
LED žarnica GU10 5W 2700K, svetilni kot 38° je visoko kakovostna energetsko varčna žarnice, ki je namenjena za domačo, komercialno in tehnološko razsvetljavo.
So neposredna zamenjava za obstoječe GU10 žarnice.
Na zalogi
Izenači ceno
Downlighter okrogli vgradni, 7W, 38°, fi85mm, 3000/4000/6500K, IP20, bel
Downlighter - MODUL 8W, 4200K, črn
LED žarnica GU10 5W, 2700K, svetilni kot 38°
LED panel kvadratni vgradni 18W, 4000K, IP40
LED zatemnitvena žarnica GU10 6W 4000K, svetilni kot 110° 





