| Moč | 6W |
| Zamenjava za | 50W |
| Svetlobni tok | 525Lm |
| Podnožje | GU10 |
| Dimenzije | V:56mm Š:50mm |
| Barva svetlobe | 4000K |
| Vhodna napetost | 220-240V |
| Garancija | 2 leti |
| Življenska doba | 25.000 ur |
| Energijski razred | F |
-31%
Izvirna cena je bila: 2,29 €.1,59 €Trenutna cena je: 1,59 €. 1,30 € brez DDV
LED žarnica EU GU10 6W 4000K, svetilni kot 38° je visoko kakovostna energetsko varčna žarnice, ki je namenjena za domačo, komercialno in tehnološko razsvetljavo.
So neposredna zamenjava za obstoječe GU10 žarnice.
Na zalogi
Izenači ceno
LED žarnica GU10 6W 3000K, svetilni kot 38° 





