| Vhodna napetost | 12V – 24V DC |
| Vhodni tok | Največji vhodni tok 8A |
| Moč (W) | 96W za 12V in 192W za 24W |
| Vrsta napajalnika | Konstantna napetost |
| Dimenzije | d55mm x š10mm |
| Funkcije | vklop/izklop/DIMANJE |
| IP zaščita | 20 |
| Domet zazanavanja | ≤10cm |
| Garancija | 24 |
17,00 € 13,93 € brez DDV
Zatemnilno stikalo za alu profil senzor bližine, 12-24VDC Max. 8A deluje na zaznavanje gibanja. Običajno se uporablja v prostorih, kjer je potrebna brezhibna higiena ( laboratoriji, bolnišnice, porodnišnice…) saj je brez dotika. Če držite roko na senzorju več kot 3 sekunde lahko svetilko zatemnite od 1%-100%.
Zelo uporaben je v kopalnici in v kuhinji (vendar ne nad lijakom ali štedilnikom (para lahko izzove prižig), kot tudi ne ob zavesah, saj lahko premikanje povzroči prižiganje/ugašanje).
Kompatibilen je z vsemi alu profili iz naše ponudbe – Alu profili za LED.
Na zalogi
Izenači ceno
Alu profil BUDGET, J/S, 2m, eloksiran 










