| Vhodna napetost | 12V – 24V DC |
| Vhodni tok | Največji vhodni tok 8A |
| Moč (W) | 96W za 12V in 192W za 24V |
| Vrsta napajalnika | Konstantna napetost |
| Dimenzije | d46mm x š8mm |
| Funkcije | vklop/izklop/dimmanje |
| IP zaščita | 20 |
| Zatemnjevanje | DA |
| Garancija | 24 |
-24%
Izvirna cena je bila: 11,65 €.8,90 €Trenutna cena je: 8,90 €. 7,30 € brez DDV
Zatemnilno stikalo za alu profil na dotik, se vstavi v ALU profil in s kratkim pritiskom na stikalo prižgemo in ugasnemo LED trak. Z daljšim pritiskom pa reguliramo stopnjo svetlosti; zvečamo ali zmanjšamo svetilnost. Senzor deluje čez mlečno ali prozorno steklo in dela le na dotik s človeškim prstom.
Stikalo ima kapacitivni senzor, ki zaznava samo dotik človeškega prsta in je označeno z LED indikacijo modre barve.
Kompatibilen je z vsemi alu profili iz naše ponudbe – Alu profili za LED.
Na zalogi
Izenači ceno
Alu profil BUDGET, J/S, 2m, eloksiran 









