| Vhodna napetost | 12V – 24V DC |
| Vhodni tok | Največji vhodni tok 4A |
| Moč (W) | 48W za 12V in 96W za 24W |
| Vrsta napajalnika | Konstantna napetost |
| Dimenzije | d40mm x š10mm |
| Funkcije | vklop/izklop/dimmanje |
| IP zaščita | 20 |
| Zatemnjevanje | DA |
| Garancija | 24 |
Izvirna cena je bila: 6,90 €.5,49 €Trenutna cena je: 5,49 €. 4,50 € brez DDV
Zatemnilno stikalo za alu profil na dotik, se vstavi v ALU profil in s kratkim pritiskom na stikalo prižgemo in ugasnemo LED trak. Z daljšim pritiskom pa reguliramo stopnjo svetlosti; zvečamo ali zmanjšamo svetilnost. Senzor deluje čez mlečno ali prozorno steklo in dela le na dotik s človeškim prstom.
Stikalo ima kapacitivni senzor, ki zaznava samo dotik človeškega prsta in je označeno z LED indikacijo modre barve.
Kompatibilen je z večino alu profilov iz naše ponudbe – Alu profili za LED.
Na zalogi
Izenači ceno