| Vhodna napetost | 12V – 24V DC |
| Vhodni tok | Največji vhodni tok 8A |
| Moč (W) | 96W za 12V in 192W za 24W |
| Vrsta napajalnika | Konstantna napetost |
| Dimenzije | d55mm x š10mm |
| Funkcije | vklop/izklop |
| IP zaščita | 20 |
| Lux območje | 2 do 60 lux |
| Čas zakasnitve delovanja | 40 s +-5s |
| Območje zaznavanja | ≤2m |
| Garancija | 24 |
10,90 € 8,93 € brez DDV
Stikalo za alu profil z PIR senzorjem gibanja, 12-24VDC Max. 8A deluje na zaznavanje gibanja. LED trak se vključi ob zaznanem gibanju v prostoru.
Kompatibilen z večino Alu profilov za LED.
Samo še 19 na zalogi
Izenači ceno
Zatemnilno stikalo za alu profil na dotik, 12-24VDC Max. 8A, soft start 3s 








