| Frekvenca prenosa | 2,4GHz |
| Dimenzije | 47*16.5*134mm |
| Domet | cca 30m |
| Potrebne baterije | 2xAAA |
| Funkcije | vklop/izklop/RGB/dimmanje/CCT |
| IP zaščita | 20 |
| Zatemnjevanje | DA |
| Garancija | 1 leto |
13,90 € 11,39 € brez DDV
Mi-Light Touch univerzalni daljinec RGB+CCT 2,4GHz se uporablja za prižiganje/ugašanje, RGB, spreminjanje barve in svetilnosti LED traku ali LED žarnice. Z dotikom na daljinec s prstom prilagajamo jakost svetlobe in spreminjamo barvo.
Daljinec je kompatibilen z Mi-Light Kontroler za RGB LED trak – Max 15A, Mi-Light Kontroler za RGBW LED trak – Max 15A.
Domet je okoli 30m, signal potuje tudi skozi tanke stene in zaprta vrata.
Na zalogi
Izenači ceno
Mi-Light Kontroler WiFi+2.4GHz za RGB/RGBW/RGB+CCT LED trak - Max 12A 






