| Frekvenca prenosa | 2,4GHz |
| Dimenzije | 153*47*19mm |
| Domet | cca 30m |
| Potrebne baterije | 2xAAA |
| Funkcije | vklop/izklop/RGB/dimmanje/CCT |
| IP zaščita | 20 |
| Zatemnjevanje | DA |
| Garancija | 1 leto |
19,90 € 16,31 € brez DDV
Mi-Light Touch univerzalni 8 conski daljinec RGB+CCT 2,4GHz se uporablja za prižiganje/ugašanje, RGB, spreminjanje barve in svetilnosti LED traku ali LED žarnice. Mi-Light Daljinec omogoča upravljanje osmih con na katere je možno sprogramirati poljubno število sprejemnikov.barvo.
Daljinec je kompatibilen z Mi-Light Kontroler za RGB LED trak – Max 15A, Mi-Light Kontroler za RGBW LED trak – Max 15A.
Domet je okoli 30m, signal potuje tudi skozi tanke stene in zaprta vrata.
Na zalogi
Izenači ceno
Mi-Light Touch univerzalni daljinec RGB+CCT 2,4GHz 







