| Vhodna napetost | 12V – 24V DC |
| Maksimalni tok | 3A na kanal (5kanalov) |
| Skupaj max tok | 15A |
| Domet | cca 30m |
| Vrsta napajalnika | Konstantna napetost |
| Dimenzije kontorolerja | 37*28*97mm |
| Frekvenca prenosa | 2,4GHz |
| Funkcije | vklop/izklop/RGB/dimmanje/CCT |
| IP zaščita | 20 |
| Zatemnjevanje | DA |
| Garancija | 1 leto |
24,90 € 20,41 € brez DDV
RGB+CCT LED krmilnik z touch daljincem – 5 x 3A kanali se uporablja za RGB + CCT LED trak. Funkcija daljinca je upravljanje petih kanalov, prižiganje, ugašanje, menjave barv ter možnost zatemnjevanja.
Z dotikom na daljinec s prstom prilagajamo jakost svetlobe in spreminjamo barvo. Domet je okoli 30m, signal potuje tudi skozi tanke stene in zaprta vrata.
V kompletu dobite daljinec in krmilnik.
Ni na zalogi
Izenači ceno
Mi-Light 4 conski Touch Daljinec 2,4GHz 




