| Vhodna napetost | 12V – 24V DC |
| Maksimalni tok | 6A na kanal |
| Skupaj max tok | 10A |
| Domet | cca 30m |
| Vrsta napajalnika | Konstantna napetost |
| Dimenzije kontorolerja | d85mmxš45mmxv22,5mm |
| Funkcije | vklop/izklop/RGB/dimmanje |
| IP zaščita | 20 |
| Zatemnjevanje | DA |
| Garancija | 1 leto |
-12%
Izvirna cena je bila: 12,20 €.10,70 €Trenutna cena je: 10,70 €. 8,77 € brez DDV
Mi-Light Kontroler za RGB LED trak je namenjen uporabi s primernimi LED svetili, običajno z RGB LED trakovi.
Izdelek je namenjen za souporabo z Mi-Light Touch univerzalni 4 conski daljinec RGB + CCT 2,4GHz.
Domet je okoli 30m, signal potuje tudi skozi tanke stene in zaprta vrata.
Samo še 7 na zalogi
Izenači ceno
Mi-Light Touch univerzalni 4 conski daljinec RGB + CCT 2,4GHz 





