| Domet | cca 30m |
| Izhodni signal | PWM, 2.4GHz, WiFi |
| Območje dimanja | 0-100% |
| Vhodna napetost | 12-24V |
| Moč | Max 12A |
| Način upravljanja | RF 2,4GH + WiFi |
| Funkcije | vklop/izklop/RGB/RGBW/CCT/dimmanje |
| Tip | Konstantna napetost |
| Dimenzije | 74,5 x 36 x 17mm |
| IP zaščita | IP20 |
| Garancija | 2 leti |

Mi-Light Touch univerzalni daljinec RGB+CCT 2,4GHz 







