| Število izhodnih kanalov | 1 |
| Vhodna napetost | AC100-240V |
| Izhodna napetost | AC100-240V |
| Območje dimanja | 0-100% |
| Izhodna moč | 150-360W |
| Izhodni tok | 1,5A |
| Način upravljanja | RF 2,4GHz + Push dim |
| Domet | 30m |
| IP zaščita | IP20 |
| Garancija | 3 leta |
28,90 € 23,69 € brez DDV
AC Triac RF+Push zatemnilnik-dimmer (za v dozo), 100-240VAC, IP20 je primeren za zatemnjevanje vseh LED svetil, ki imajo možnost TRIAC zatemnjevanja.
LED Zatemnilnik-dimmer ima vgrajen RF (radijski) sprejemnik, tako da se v kombinaciji z daljinskimi stikali lahko svetila zatemnjujejo ali preko navadne tipke ali preko daljinca.
Dimenzija primerna za vgradnjo v fi60 dozo.
Na zalogi
Izenači ceno
LED žarnica E27 11W G125 Filament, 360°, IP20, 3000K, ZATEMNILNA 







