| Moč | 20W/meter |
| Vhodna napetost | 24V DC napajalnik |
| Barva svetlobe | RGB/2700K/4200K/6000K |
| Širina LED traku | 12mm |
| Število LED diod | 96leds/m 5050 |
| Tip LED diod | SMD 5050 |
| Življenjska doba | 30.000 ur |
| Kot svetilnosti | 120° |
| IP zaščita | IP20 |
| Garancija | 2 leti |
9,90 € Izvirna cena je bila: 9,90 €.8,90 €Trenutna cena je: 8,90 €. /m 7,30 € brez DDV
LED trak je zelo uporaben način razsvetljave, zato se je tudi njegova uporaba tako hitro razširila v sodobni razsvetljavi po vsem svetu. Zaradi enostavne montaže in različnih varijant, arhitekti in posamezniki vse več posegajo po takšni obliki osvetlitve svojih bivalnih prostorov. Pri sestavi LED svetilke moramo biti pozorni na nekaj elementov za pravilno delovanje, kot so moč LED traku, moč napajalnika, ALU profil, daljinec, stikalo, sprejemnik, konektor, kabel in priključek.je.
Profesionalni LED trak RGB+CCT; 20Wm; IP20; 12mm; 24VDC omogoča izbiro barvne temparature od toplo bele do hladno bele, ter omogoča nastavljanje različnih barv in barvnih otenkov.
Ker ima LED trak vhodno napetosti 24V DC, je potreben LED napajalnik z 24V DC konstantno napetostjo, kontroler in daljinec. Katera moč napajalnika je potrebna je odvisno od dolžine LED traku.
Cena velja za meter LED traku.
Na zalogi
Izenači ceno| Teža | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1 × 1 × 1 m |
| Vhodna napetost | |
| CRI | 80 |

Mi-Light Kontroler 2.4GHz za RGB/RGBW/CCT LED trak - Max 12A 




