| Moč | 10W |
| IP | 54 |
| Svetlobni tok | 610Lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Razdalja zaznavanja | < 5 m (< 24°C) |
| Časovni interval | 10s-5min |
| Svetlobna občutljivost | 3-2000lux |
| Dimenzije | 257 x 65 x 185 [mm] |
| Barva svetlobe | 4000K |
| Vhodna napetost | 220-240V |
| Garancija | 2 leti |
| Življenska doba | 30.000 ur |
| Energijski razred | E |
-23%
Izvirna cena je bila: 31,90 €.24,50 €Trenutna cena je: 24,50 €. 20,08 € brez DDV
Stenska zunanja LED svetilka s senzorjem Sonet, 10W, 4000K, IP54, bela je primerna za stensko montažo, idealna je za orientacijsko osvetlitev pešpoti, stopnic in teras.
Svetilka sveti z močjo 10W z nevtralno belo svetlobo – 4000K. Svetilka ima vgrajen PIR senzor gibanja in ima možnost prilagoditve parametrov (time/lux).
Svetilka ima zaščito IP54 in je zasnovana za uporabo v notranjih kot tudi zunanjih prostorih.
Montaža svetilke je hitra in enostavna.
Samo še 5 na zalogi
Izenači ceno







