| Moč | 10W |
| Svetlobni tok | 480lm |
| Barva svetlobe | CCT, 3000K/4000K/6500K |
| Dimenzije | d:100mm/v:100mm/g:100mm |
| Kot svetlobe | nastavljiv od 1° do 100° |
| Vhodna napetost | 220-240V |
| Garancija | 2 leti |
| CRI | >80 |
| Energijski razred | F |
-14%
Izvirna cena je bila: 31,90 €.27,50 €Trenutna cena je: 27,50 €. 22,54 € brez DDV
Stenska vrtna LED svetilka CUBE Up & Down , IP65, 2x5W, 3CCT, bela je primerna za stensko montažo, idealna je za orientacijsko osvetlitev pešpoti, stopnic in teras.
LED svetilka je energetsko varčna in bo dodala vašemu domu ambientalno svetlobo, kar ga bo dodatno popestrilo, predvsem pa osvetlilo… S pomočjo vgrajenega stikala na zadnji strani svetilke si izberete željeno barvo svetlobe 3000-6500K.
Svetilka ima zaščito IP54 in je zasnovana za uporabo v notranjih kot tudi zunanjih prostorih.
Samo še 8 na zalogi
Izenači ceno
Stropna LED svetilka NIA LED C, 24W, 4000K, IP44 







