| Moč | 5W |
| CRI | Ra≥80 |
| Svetlobni tok | 500Lm |
| Dimenzije svetilke | 90x90mm |
| Dimenzije odprtine | fi60mm |
| Materijal | Aluminij + PC |
| IP zaščita | 20 |
| Barva svetlobe | 4200K |
| Vhodna napetost | 220-240V |
| Življenska doba | 30.000 ur |
| Garancija | 2 leti |
| Energijski razred | A+ |
4,49 € 3,68 € brez DDV
Downlighter kvadratni vgradni 5W, 90x90mm, IP20, 4200K, bel je visoko kakovostna ter energetsko varčna LED svetilka, ki je namenjena popolni osvetlitvi prostora. Primerni so za vgradnjo v spuščeni strop in mavčne plošče za osvetlitev bivalnih prostorov, stopnišč, pisarn kot dekoracijo notranjih prostorov npr. hotele, bare, gostilne, salone itd.
Napajalnik je priložen.
Na zalogi
Izenači ceno
LED kvadratna stropna svetilka ADE 500x500mm, 45W, 3000/4000/6500K, bela
Vgradni LED panel EU 295x1195, 45W, 105lm/W, 4000K, IP40, UGR19 






