| Moč | 11W |
| CRI | Ra≥80 |
| Svetlobni tok | 1220Lm |
| Dimenzije | d873mm/š23mm/v30mm |
| IP zaščita | 20 |
| Barva svetlobe | 4000K |
| Vhodna napetost | 220-240V |
| Življenska doba | 30.000 ur |
| Garancija | 2 leti |
| Energijski razred | E |
11,99 € 9,83 € brez DDV
Podelementna LED svetilka je namenjena montaži pod kuhinjskimi ali kopalniškimi elementi. Običajno oddajajo močno direktno svetlobo, saj je njihova naloga dobro osvetliti delovno površino pod elementi.
Lahko se sestavlja več svetilk skupaj.
Ni na zalogi
Izenači ceno
Podelementna LED svetilka 14W 4000K 1200mm 




