| Moč | 36W |
| IP | 20 |
| Svetlobni tok | 2500lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Dimenzije | fi:4850mm, v:65mm |
| Barva svetlobe | spremenjliva – 3000/4000/6500K |
| Vhodna napetost | 220-240V |
| Garancija | 2 leti |
| Življenska doba | 15.000 ur |
| Energijski razred | G |
Izvirna cena je bila: 57,00 €.44,90 €Trenutna cena je: 44,90 €. 36,80 € brez DDV
LED okrogla stropna svetilka ODOR fi485mm, 36W, 3000/4000/6500K, IP20, črna je moderne zasnove, primerna za osvetlitev bivalnih prostorov, stopnišč, pisarn.
LED svetilka je energetsko varčna in je namenjena popolni osvetlitvi prostora.. S pomočjo vgrajenega stikala na zadnji strani svetilke si izberete željeno barvo svetlobe 3000/4000/6500K.
Montaža je hitra in enostavna.
Ni na zalogi
Izenači ceno