| Moč | 7W |
| CRI | Ra≥80 |
| Svetlobni tok | 630Lm |
| Dimenzije svetilke | fi85mm / v43mm |
| Dimenzije odprtine | fi70mm |
| Materijal | PC |
| IP zaščita | 20 |
| Barva svetlobe | CCT – 3000/4000/6500K |
| Vhodna napetost | 220-240V |
| Življenska doba | 20.000 ur |
| Garancija | 2 leti |
| Kot svetenja | 38° |
7,50 € 6,15 € brez DDV
Downlighter okrogli vgradni, 7W, 38°, fi85mm, 3000/4000/6500K, IP20, bel je visoko kakovostna ter energetsko varčna LED svetilka, ki je namenjena popolni osvetlitvi prostora. Primerni so za vgradnjo v spuščeni strop in mavčne plošče za osvetlitev bivalnih prostorov, stopnišč, pisarn kot dekoracijo notranjih prostorov npr. hotele, bare, gostilne, salone itd.
S pomočjo vgrajenega stikala na zadnji strani svetilke si izberete željeno barvo svetlobe 3000-6500K.
Napajalnik je priložen.
Na zalogi
Izenači ceno
LED panel okrogli vgradni 24W 3000K IP40
LED panel kvadratni nadgradni 12W, 4000K, IP40
SLIM LED panel okrogli nadgradni 12W 3000K
LED panel kvadratni nadgradno/vgradni 24W, 3000K, IP40
Downlighter - MODUL 8W, 4200K, črn 










