| Moč | 48W |
| Svetlobni tok | 5040Lm |
| Faktor UGR | UGR19 |
| Dimenzije | 559mmx559mmx46mm |
| Barva svetlobe | 4000K |
| CRI | Ra≥80 |
| IP zaščita | IP40 |
| Vhodna napetost | 220-240V |
| CHIP | Samsung |
| Garancija | 2 leti |
| Življenska doba | 50.000 ur |
| Energijski razred | A+ |
-21%
Izvirna cena je bila: 39,90 €.31,50 €Trenutna cena je: 31,50 €. 25,82 € brez DDV
Vgradni LED panel, 48W, 4000K, UGR19, IP40, 120° je primeren za opremljanje prostorov z spuščenim stropom Armstrong (pisarne, hodniki, konferenčne sobe). Možna je tudi nadgradna montaža, v tem primeru je potrebno dokupiti še ohišje.
Ohišje je iz prašno barvanega jekla bele barve.
Difuzor je opal in oddaja razpršeno svetlobo.
Ni na zalogi
Izenači ceno
Nadgradna/vgradna pisarniška LED svetilka Varton OFFICE, 36W, 4000K + standard prizma difuzor 



