| Cone | 100 |
| Vhodna napetost | 5V—500mA (Type-C) |
| Dimenzija | 64,5mmx64,5mmx15mm |
| Povezava | Brezžično WiFi |
| Upravljanje | Tuya APP, Alexa Voice |
| Kompatibilnost | Mi-Light serija |
| Poraba | <1W |
| Način upravljanja | RF 2,4GHz |
| Domet | 30m |
| IP zaščita | IP20 |
| Garancija | 2 leti |
25,90 € 21,23 € brez DDV
WiFl krmilnik WL-Box2, USB priklop deluje na aplikacijah TUYA kot prehodna enota za povezavo naprav, ki delujejo na radijski frekvenci 2,4Gz RF, na WiFi router.
Samo še 4 na zalogi
Izenači ceno
Mi-Light Kontroler za RGB LED trak - Max 10A 







