| Število izhodnih kanalov | 2 |
| Izhodni signal | PWM, 2.4GHz |
| Območje dimanja | 0-100% |
| Vhodna napetost | 12-24V |
| Moč | Max 12A |
| Način upravljanja | RF 2,4GHz + Push dim |
| Funkcije | vklop/izklop/CCT/dimmanje |
| Tip | Konstantna napetost |
| Dimenzije | 74,5 x 36 x 17mm |
| IP zaščita | IP20 |
| Garancija | 2 leti |
-23%
Izvirna cena je bila: 14,90 €.11,50 €Trenutna cena je: 11,50 €. 9,43 € brez DDV
Mi-Light Kontroler 2.4GHz za enobarvni in CCT LED trak -PUSH+RF je primeren za zatemnjevanje LED trakov s konstantno napetostjo (12/24VDC) v kombinaciji z napajalnikom.
LED kontroler ima vgrajen RF (radijski) sprejemnik, tako da se v kombinaciji z upravljalniki lahko svetila zatemnjujejo ali preko navadne tipke ali preko daljinca.
Naprava lahko deluje tudi na aplikacijah TUYA v kombinaciji z Ibox2-om.
Na zalogi
Izenači ceno
Mi-Light 4 conski Touch Daljinec 2,4GHz 







