| Moč | 6W |
| Zamenjava za | 50W |
| Svetlobni tok | 525Lm |
| Podnožje | GU10 |
| Dimenzije | V:56mm Š:50mm |
| Barva svetlobe | 4000K |
| Vhodna napetost | 220-240V |
| Garancija | 2 leti |
| Življenska doba | 25.000 ur |
| Energijski razred | F |
-31%
Izvirna cena je bila: 2,29 €.1,59 €Trenutna cena je: 1,59 €. 1,30 € brez DDV
LED žarnica EU GU10 6W 4000K, svetilni kot 38° je visoko kakovostna energetsko varčna žarnice, ki je namenjena za domačo, komercialno in tehnološko razsvetljavo.
So neposredna zamenjava za obstoječe GU10 žarnice.
Na zalogi
Izenači ceno






