| Vhodna napetost | 12V – 48V DC |
| Območje dimanja | 0-100% |
| Izhodni signal | RF 2.4GHz |
| Maksimalni tok | 10A na kanal |
| Skupaj max tok | 20A |
| Domet | cca 30m |
| Vrsta napajalnika | Konstantna napetost |
| Dimenzije kontorolerja | 119 x 47 x 23mm |
| Funkcije | vklop/izklop/RGB/RGBW/CCT/dimmanje |
| IP zaščita | 20 |
| Zatemnjevanje | DA |
| Garancija | 1 leto |





