| Frekvenca prenosa | RF 2,4GHz |
| Število kanalov | 4 |
| Dimenzije | 86x86x17,5mm |
| Domet | cca 30m |
| Potrebne baterije | 2xAAA |
| Funkcije | RGB/RGBW/RGB+CCT |
| IP zaščita | 20 |
| Zatemnjevanje | DA |
| Garancija | 1 leto |
23,90 € 19,59 € brez DDV
4-conski stenski Mi-Light daljinec za barvni RGB+CCT led trak se uporablja za prižiganje/ugašanje, RGB, spreminjanje barve in svetilnosti LED traku ali LED žarnice. Mi-Light Daljinec omogoča upravljanje štirih con na katere je možno sprogramirati poljubno število sprejemnikov.
Daljinec je kompatibilen z Mi-Light Kontroler za enobarvni LED, Mi-Light Kontroler za RGB LED trak.
Domet je okoli 30m, signal potuje tudi skozi tanke stene in zaprta vrata.
Samo še 13 na zalogi
Izenači ceno















