| Dimenzije | Š: 12mm V:2mm |
| Moč | 20W/meter |
| Vhodna napetost | 24V DC napajalnik |
| Barva svetlobe | Nevtralno bela – 4000K/Rdeča/Zelena/Modra |
| CRI | 80 |
| Število LED diod | 72LED/meter |
| Tip LED diod | SMD 5050 |
| Možnost zatemnjevanja | Da |
| Kot svetilnosti | 120° |
| IP zaščita | IP65 |
| Garancija | 2 leti |
15,90 € /m 13,03 € brez DDV
Profesionalni LED trak RGBNW; 20W/m; 72LED/m; 4000K; IP65; 24VDC je zelo uporaben način razsvetljave, zato se je tudi njegova uporaba tako hitro razširila v sodobni razsvetljavi po vsem svetu. Zaradi enostavne montaže in različnih varijant, arhitekti in posamezniki vse več posegajo po takšni obliki osvetlitve svojih bivalnih prostorov. Vsi naši LED takovi imajo vgrajene visoko kvalitetne in energetsko učinkovite LED diode zadnje generacije.
IP65 nano nanos traku omogoča popolno zaščito pred vlago.
Najdaljša dolžina LED traku v enem kosu je 10 metrov. V kolikor želite krajši LED trak se lahko reže na vsakih 8,3 cm oz. na vsake 6 LED diode.
Cena velja za meter LED traku.
Na zalogi
Izenači ceno
Šifra: 101734
Kategoriji: Barvni in CCT LED trakovi, LED trakovi in dodatki
| Teža | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1 × 01 × 01 m |
| Vhodna napetost | |
| CRI | 80 |
Morda vam bo prav tako všeč…
14,50 € /m 11,89 € brez DDV
-32%










