| Moč | 2x36W |
| Razred zaščite | IP54 |
| Dimenzije | D: 1262x100x78mm |
| Barva svetlobe | 2700-6500K |
| Vhodna napetost | 220-240V |
| Garancija | 2 leti |
| Vezava | Priklop z ene strani |
| Energijski razred | A+ |
-41%
Izvirna cena je bila: 23,00 €.13,50 €Trenutna cena je: 13,50 €. 11,07 € brez DDV
Ohišje za LED TUBE T8 IP54 1200mm je primerno za montažo zunaj ali znotraj, saj zagotavlja IP54 zaščito. Ohišje je primerno za 2x36W T8 cev dolžine 1200mm.
Svetilka je visoko kakovostna energetsko varčna, namenjena za domačo, komercialno ali tehnološko razsvetljavo.
Vezava – priklop z ene strani
Na zalogi
Izenači ceno











