| Moč | 80W |
| Razred zaščite | IP65 |
| Svetlobni tok | 8800Lm / 110lm/Watt |
| Dimenzije | D: 1556,7mm Š:78,9mm V: 38,2mm |
| Barva svetlobe | 4000K |
| Vhodna napetost | 220-240V |
| Garancija | 2 leti |
| Kot svetilnosti | 120° |
| Življenska doba | 25.000 ur |
| Energijski razred | E |
-19%
Izvirna cena je bila: 37,00 €.30,00 €Trenutna cena je: 30,00 €. 24,59 € brez DDV
LED svetilka za vlažne prostore LINKABLE PRO – SLIM, 80W, IP65, 4000K, 1,5m je visoko kakovostna energetsko varčna LED svetilka namenjena za domačo, komercialno ali tehnološko razsvetljavo. Je neposredna zamenjava za obstoječe svetilke za vlažne prostore.
LED svetilka ima iz obeh strani tesnilno uvodnico, tako je pripravljena za povezovanje.
Za montažo svetilke ni potrebno razstavljati.
Na zalogi
Izenači ceno







