| Moč | max. 200m ali max. 700W |
| Zamenjava za | odvisno od LED žarnice |
| Svetlobni vir | 10x LED E27 |
| CRI | odvisno od LED žarnice |
| Dimenzije | 10m |
| Barva svetlobe | odvisno od LED žarnice |
| Vhodna napetost | AC 220-240V 50 / 60Hz |
| Garancija | 2 leti |
| IP zaščita | IP44 |
| Barva | Črna |
28,90 € 23,69 € brez DDV
Veriga luči ANDA 10m 10xE27, IP44.
Na dolžino 10m priključite 10x E27 žarnic (max. 700W).
LED sijalke niso priložene.
Samo še 2 na zalogi
Izenači ceno













