| Moč | 3W |
| Meterial | Alu/PC |
| IP | 65 |
| Svetlobni tok | 180Lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Dimenzije | d:230mm/v:80mm/g:28mm |
| Barva svetlobe | 3000K/4000K/6500K |
| Vhodna napetost | 220-240V |
| Garancija | 2 leti |
| Življenska doba | 20.000 ur |
| Energijski razred | G |
-29%
Izvirna cena je bila: 27,90 €.19,90 €Trenutna cena je: 19,90 €. 16,31 € brez DDV
Stenska zunanja LED svetilka Vekta CCT, 3W, IP65, bela je primerna za stensko montažo, idealna je za orientacijsko osvetlitev pešpoti, stopnic in teras.
Svetilka ima zaščito IP65 in je zasnovana za uporabo v notranjih kot tudi zunanjih prostorih.
LED svetilka je energetsko varčna in bo dodala vašemu domu ambientalno svetlobo, kar ga bo dodatno popestrilo, predvsem pa osvetlilo… S pomočjo vgrajenega stikala na zadnji strani svetilke si izberete željeno barvo svetlobe 3000-6500K.
Montaža je hitra in enostavna.
Na zalogi
Izenači ceno














