| Moč | 30W |
| Svetlobni tok | 2700 Lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Dimenzije | fi300mm / višina 32mm |
| Barva svetlobe | Nevtralno bela – 4000K |
| IP zaščita | IP44 |
| Vhodna napetost | 220-240V |
| Garancija | 2 leti |
| Življenska doba | 20.000 ur |
| Energijski razred | F |
19,90 € 16,31 € brez DDV
LED panel okrogli nadgradni EU, 30W, 4000K, IP44 je visoko kakovostna ter energetsko varčna LED svetilka, ki je namenjena popolni osvetlitvi prostora. Primerni so za osvetlitev bivalnih prostorov, stopnišč, pisarn ali delavnice kot dekoracijo notranjih prostorov npr. hotele, bare, gostilne, salone itd.
Samo še 8 na zalogi
Izenači ceno


