| Število izhodnih kanalov | 1 |
| Izhodni signal | PWM, 500Hz |
| Območje dimanja | 0-100% |
| Vhodna napetost | 12/24/36/48V |
| Moč | 8A@ 12/24V/ 4A@ 36/48V |
| Način upravljanja | RF 2,4GHz + Push dim |
| Tip | Konstantna napetost |
| IP zaščita | IP20 |
| Garancija | 3 leta |
-17%
Izvirna cena je bila: 29,00 €.24,00 €Trenutna cena je: 24,00 €. 19,67 € brez DDV
LED Zatemnilnik-dimmer (za v dozo) na tipko je primeren za zatemnjevanje LED trakov s konstantno napetostjo (12/24/36/48VDC) v kombinaciji z napajalnikom.
LED Zatemnilnik-dimmer ima vgrajen RF (radijski) sprejemnik, tako da se v kombinaciji z daljinskimi stikali lahko svetila zatemnjujejo ali preko navadne tipke ali preko daljinca.
Dimenzija primerna za vgradnjo v fi60 dozo.
Na zalogi
Izenači ceno




