| Dimenzije profila | D: 2000mm; Š: 29,7mm; V: 29,7mm |
| Material | Aluminij – eloksiran |
| Montaža z nosilci | S silikonom ali nosilcem |
| Difuzor | Difuzor PMMA beli |
| IP | IP44 |
| Primerno za LED trak širine | maksimalno 20mm |
Alu profil BUDGET, J/S, 2m, eloksiran črne barve
Alu profil SLIM8 A/Z, 2m, eloksiran
Delni znesek: 10,58 €
Alu profil BUDGET, J/S, 2m, eloksiran črne barve
Alu profil SLIM8 A/Z, 2m, eloksiran
Delni znesek: 10,58 €
6,99 € /m 5,73 € brez DDV
Nadgradni alu LED profil TRIANGLE DOUBLE z zaključki in mlečnim pokrovom je primeren za montažo na vseh ravnih površinah in je dobavljiv v 2m kosu. V profil je možno vstaviti LED trak do 20mm širine. Montaža je enostavna, saj lahko profil montirate s pomočjo samolepilne blazinice ali pa z priloženimi nosilci.
Komplet vsebuje aluminijast profil 2m, mlečno bel PMMA pokrov profila, set zaključkov in nosilcev.
Ni na zalogi
Izenači ceno| Dimenzije profila | D: 2000mm; Š: 29,7mm; V: 29,7mm |
| Material | Aluminij – eloksiran |
| Montaža z nosilci | S silikonom ali nosilcem |
| Difuzor | Difuzor PMMA beli |
| IP | IP44 |
| Primerno za LED trak širine | maksimalno 20mm |
| Teža | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1 × 1 × 1 m |