| Frekvenca prenosa | 2,4GHz |
| Dimenzije kontorolerja | 110*53*21.5mm |
| Domet | cca 30m |
| Potrebne baterije | 2xAAA |
| Dimenzije kontorolerja | d85mmxš45mmxv22,5mm |
| Funkcije | vklop/izklop/dimmanje/CCT |
| IP zaščita | 20 |
| Zatemnjevanje | DA |
| Garancija | 1 leto |
9,30 € 7,62 € brez DDV
Mi-Light 4 conski Touch Daljinec 2,4GHz se uporablja za prižiganje/ugašanje, spreminjanje barve in svetilnosti LED traku ali LED žarnice. Mi-Light Daljinec omogoča upravljanje štirih con na katere je možno sprogramirati poljubno število sprejemnikov.
Daljinec je kompatibilen z Mi-Light Kontroler za enobarvni LED.
Domet je okoli 30m, signal potuje tudi skozi tanke stene in zaprta vrata.
Na zalogi
Izenači ceno
Mi-Light Touch univerzalni 4 conski daljinec RGB + CCT 2,4GHz 







