| Moč | 6W |
| Svetilni kot | 7° |
| Svetlobni tok | 525Lm |
| Podnožje | GU10 |
| Dimenzije | V:56mm Š:50mm |
| Barva svetlobe | 4000K |
| Vhodna napetost | 220-240V |
| Garancija | 1 leto |
| Življenska doba | 25.000 ur |
| Energijski razred | F |
Izvirna cena je bila: 5,30 €.4,50 €Trenutna cena je: 4,50 €. 3,69 € brez DDV
LED žarnica GU10 6W 4000K svetilni kot 7° je visoko kakovostna energetsko varčna žarnice, ki je namenjena za domačo, komercialno in tehnološko razsvetljavo. So neposredna zamenjava za obstoječe GU10 žarnice.
Samo še 10 na zalogi
Izenači ceno