| Moč | 7W |
| CRI | Ra≥80 |
| Svetlobni tok | 630Lm |
| Dimenzije svetilke | fi85mm / v43mm |
| Dimenzije odprtine | fi70mm |
| Materijal | PC |
| IP zaščita | 20 |
| Barva svetlobe | CCT – 3000/4000/6500K |
| Vhodna napetost | 220-240V |
| Življenska doba | 20.000 ur |
| Garancija | 2 leti |
| Kot svetenja | 38° |
7,50 € 6,15 € brez DDV
Downlighter okrogli vgradni, 7W, 38°, fi85mm, 3000/4000/6500K, IP20, črn je visoko kakovostna ter energetsko varčna LED svetilka, ki je namenjena popolni osvetlitvi prostora. Primerni so za vgradnjo v spuščeni strop in mavčne plošče za osvetlitev bivalnih prostorov, stopnišč, pisarn kot dekoracijo notranjih prostorov npr. hotele, bare, gostilne, salone itd.
S pomočjo vgrajenega stikala na zadnji strani svetilke si izberete željeno barvo svetlobe 3000-6500K.
Napajalnik je priložen.
Na zalogi
Izenači ceno
Alu profil SURFACE10, BC/UX, 2m, eloksiran
Vgradni LED panel PLUS 595x595mm, 36W, 135LM/W, Flicker free napajalnik, UGR<19, 3CCT, IP40 












